Danışmanlık Modülleri

Yenilikçi araştırma modellerimiz, tüm rakiplerin görebildiği yüzeysel görüşlerin aksine, söylenmeyen ve görülmeyen derin içgörüleri ortaya çıkarır.

GOODJOB; MARKA YARATIR, GÜÇLENDİRİR,YÖNETİR

Büyüyen markaların stratejik iş ortağı olarak sunduğumuz hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda paketledik.

Danışmanlık Modülleri:

Marka İsimlendirme Danışmanlığı: İyi bir markanın en önemli unsuru adıdır. Doğru marka isminin doğru strateji ve kavramlar çerçevesinde yaratıldığı danışmanlık modülüdür.

Yeni Marka Yaratma Danışmanlığı:İlk adımı doğru atıp, hedef kitleyi tam bilip, kurşununu dikkatli harcamak isteyenler için isimden logoya, ambalajdan kanal stratejisine kadar pek çok stratejik konunun çözüldüğü modüldür.

Marka Kimliği Yaratma Danışmanlığı: Markasının iletişim unsurlarını ve görsel kimliğini yeniden tasarlamak isteyenler için markanın  yenilendiği danışmanlık modülüdür.

Marka Yönetim Danışmanlığı: Tüm pazarlama faaliyetlerini işin uzmanına bırakmak isteyenler ya da pazarlama departmanına profesyonel destek arayanlar için uzun dönemli danışmanlık modülüdür.

Marka Denetleme Danışmanlığı: Markasının değerini ölçmek ve bundan sonraki yol haritasını buna göre belirlemek isteyenler için pazarın ve markanın fotoğrafının çekilerek kılavuz işlevi yüklendiği danışmanlık modülüdür. Daha ziyade pazarda belli bir bilinirliğe ve algıya sahip markalar için uygundur.

Marka Ailesi Tasarlama Danışmanlığı: Birden fazla markanın aynı aile içerisindeki ilişkisinin ve ayrışma-benzeşme noktalarının belirlenmesi için çok markalı şirketlere yönelik bir danışmanlık modülüdür.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s